Edhe pse Jasmina vendosi të dilte çift me Andin nga “Për’Puthen”, historia e tyre përfundomë shpejtë se çfarë e prisnim.

Xhélozia dhe kéqkuptimet u bënë shkàk për ndàrjen e tyre të bujshme që u bë kryefjala e portaleve.

Madje dolën thashéthemet se mes këngëtares Diona Fona përvec bashkëpunimit muzikor pati edhe një lídhje dashurie.

E ftuar në një intervistë së fundmi Diona ka treguar se mes saj dhe Andit nuk ka pasur kurrë asgjë më shumë përtej shoqërisë e punës.

Ndërkohë Jasmina ka vendosur ta hedh pas të shkuarën. Gjatë një interviste virtuale me ndjékësit, ajo ka zbuluar se është në një lidhje të re.

E pyetur më pas nëse i dashuri i saj është një person publik apo jo, ajo është përgjigjur: “Anonim”.Pas ndarjes nga Andi Artani, ish-konkurrentja e “Për'puthen” nis një romancë të re! Zbulon edhe raportin që ka me Alesandro Mehmetin – Panorama Plus

Ish konkurrentja e përputhen hodhi poshtë dyshímet se ajo mund jetë në një marrédhënie me Alesandron pasi është shfaqur shumë e afërt këto kohë.

Por Jasmina ka treguar se mes tyre nuk ka asgjë, por vetëm miqësi dhe shumë respekt.

“Nuk ka asgjë përveç respektit dhe dashurisë sime për personin që është dhe më vjen keq që ju nuk njihni as 1% të atij djali se është flori!”, përgjigjet Jasmina.Pas ndarjes nga Andi Artani, ish-konkurrentja e “Për'puthen” nis një romancë të re! Zbulon edhe raportin që ka me Alesandro Mehmetin – Panorama Plus

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!