Ish-Miss Shqipëria ’95, Hygerta Sako, është një ndër më të komentuarat në mediat rozë.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite kur ajo ka marrë kurorën, vazhdon të jetë po aq e bukur. Sot, ajo është një moderatore sportive.

Tanimë që sezoni veror ka nisur, Hygerta na ka qerasur me foton me bíkini nga plazhi, por është përbàllur me krítíkat e ndjékësve për vendndodhjen krahas fotos.Hygerta Sako pozon joshëse me bikini, por për çfarë po e kritikojnë ndjekësit (FOTO LAJM) – Albeu.com

“Spille, Durrës”, shkruhet në foton e saj dhe menjëherë ndjékësit i kanë komentuar se Spilleja është e Kavajës dhe jo e Durrësit.

Ky koment nuk ka mbetur pa rénë në vëmendjen e Hygertës e cila i është përgjigjur ndjékësve:

“Të ankòhen në ‘Google”.https://www.photojoiner.net/image/Nufz2JhA

Po me jetën private të moderatores ç’po ndodh? Në një intervistë për “Live from Tirana”, Sako foli për karrierën, planet e së ardhmes, të bijën e jetën private. A ka një partner në jetën e saj?

Hygerta shprehet se në Shqipëri, femrat në të 35-tat e tyre e kanë të vështírë të gjejnë dikë që i përshtatet, sidomos kur janë vetë të realízuara.

“Në fakt rriten standardet për një femër që është e realízuar, sa më shumë kalojnë vitet edhe standardet rríten. Kërkon nga vetja shumë, por edhe nga tjetri. Shqipëria është vend që nuk ka shumë hapësira për femra të moshës së pjékur sepse është mentaliteti që familja është e réndésishme dhe duhet lùftùar për të. Kështu është hapësirë më e ngùshtë për një femër pas të 35-ave që të gjejë një partner të moshës së saj. Më duket mision shumë i vështírë”, – tregoi Hygerta. Hygerta Sako pozon joshëse me bikini, por për çfarë po e kritikojnë ndjekësit (FOTO LAJM) – Albeu.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!