Këngëtarja bukuroshe nga Kosova, Genta Ismaili, me një karrierë të gjatë mbí supe së fundmi po bëhet epíqendra e portaleve dhe mediave rozë.

Kjo për shkak të lídhjes dashurore me Usta-në, lídhje e cila në fakt ka mbi dy vjet që është zyrtarizuar.

Çifti në fjalë kohët e fundit shfàqen shumë aktiva nëpër rrjete sociale, duke ndàrë kështu ndjékësit e tyre me momentet e bukura të përditshmërisë.

Genta Ismajli feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e mori nga  partneri i saj – iconstyle.al

Ajo që tërhoqi vëmendjen e portaleve e sidomos mediave rozë, online, ishte një video e cila shfaqet këngëtarja Genta Ismaili duke kémbyer një puthje pasíonante me të dashurin e saj Usta.

Videoja u bë vírale dhe shumë nga komentuesit mendojnë mos ndoshta një video e tillë është hédhur pa qëllím në llogaritë e tyre sociale.Genta Ismajli shtatzënë për herë të parë? Këngëtarja ju përgjigjet çdo  dyshimi të fansave – iconstyle.al

Ditë më parë u përfol se Genta dhe Usta po presin një fëmijë por lajmet dolën të pavërteta.

Kjo erdhi si pàsojë e disa fotografive ku këngëtarja shqiptare shihej me më shumë kilogramë se që jemi mësuar ta shohim gjithmonë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!