Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashura të showbiz-it shqiptar që nuk ngùrrojnë asnjëherë ta shprehin hapur dashurinë që kanë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ditën e sotme, Genci feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim mjaft i ndjérë nga ana e Enit për dashurinë e saj.

Ajo ka publikuar një foto ku dyshja shihet duke u relaksuar, krahas së cilës i ka dedíkuar fjalët më ët ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Për burrin tim të mrekullueshëm, i cili më surprízon gjithmonë. Ti je shoku im më i mirë dhe dashuria ime përgjithmonë! Të dua me gjithë zemër @gencprelvukaj. Ps: Doja të të bëja diçka shumë të veçantë për ditëlindjen tënde dhe pastaj u kujtova se ti tashmë më ke mua”, ka shkruar Eni krahas fotos.

Për një kohë të gjatë çifti i njohur e mbajtën lídhjen e tyre të fshehtë, ndonëse përflíteshin prej kohësh në media.

Derisa një moment ata vendosën të shfaqeshin përdore publikisht dhe t’i tregonin gjithë botës që janë bashkë.https://www.photojoiner.net/image/PmIhcHSV

Në 3 nëntor të 2018-s Genci i bëri një super propòzim në Plavë Eni Koçit. Ndërkohë në verën e vitit të shkuar u raportua se dyshja do të martoheshin gjatë vjeshtës.

Thuhej se gjithçka ishte gati dhe se festa do të ishte një ceremoni tejet private, thjesht si një simbolikë për ta pasur kujtum.

Mirëpo diçka e tillë nuk ndodhi, sepse në rrjete sociale nuk pamë kurrë pamje nga martesa.https://www.photojoiner.net/image/7M79ycDS

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!