Para se të híqte dorë përfundimisht nga “Për’puthen”, Fation Kuqari hòdhi akùza të forta për Melisa Lleshin.

Ai u shpreh se ajo kishte krijuar lídhje të fshéhtë me një nga djemtë e emisionit dhe shkoi aq larg sa e akùzoi vajzën flokëkuqe se ajo kishte kryer edhe marrédhénie.

Fationi nuk preferoi të jepte detaje të tjera, ndërsa Melisa i hòdhi pòshtë këto akùza.K*rvë, nuk ta var..."/ Melisa nuk përmbahet ndaj Fatjonit, por më pas  pendohet - Lifestyle

Edhe pse Fationi nuk e tha emrin e djalit me të cilin pretendonte se Melisa ishte në lídhje, publiku zbùloi se bëhej fjalë për Andi Shehin.

Madje, Melisa dhe Andi e konfirmuan vetë më vonë lidhjen e tyre të fshehtë, duke konfirmuar kështu fjalët e Fationit.

Marrëdhënia mes tyre s’ka qenë aspak e mirë dhe Fationi është shprehur më herët gjatë një interviste se do t’i pështynte në fytyrë, por duket se pas përfundimit të emisionit, ujërat janë qetësuar.Fatjoni kisses Melissa on the lips in the middle of the show (Video)

Në një intervistë për “Natë Vere”, Fationi u pyet për Melisën dhe habíti me komentin që dha për të. Kësaj here, ai i bëri një kompliment ish-konkurrentes, duke u shprehur se i pëlqen si këngëtare.

“I uroj suksese. Tani të themi të drejtën nga të gjithë këngëtarët që kanë dalë aty Melisa është më e hajrit. Më pëlqen si këngëtare”- tha Fationi.

Me këtë deklaratë, ai la të kuptohet se gjërat mes tyre ishin shéshuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!