Modelja amerikane me prejardhje shqiptare, Emina Çunmulaj ka ndàrë me ndjékësit e saj ëndrrën e bërë realitet, në një foto postuar në rrjetin Instagram.

Ajo është nënë e dy vajzave të vogla dhe ëndrra e saj më e madhe e dy viteve të fundit ishte dëshira për një fëmijë të tretë.

Një ëndërr e tillë e bërë realitet për të do të thotë shumë, ajo poston në llogarinë e saj një foto teksa shihet pranë dy vajzave me duart në barkun e saj dhe na lë të kuptojmë se një fëmijë i tretë po vjen. https://www.photojoiner.net/image/rCHreZ93

E ndërsa pak më vonë ajo poston një foto me imazhín e saj, veshur me një badi rozë dhe me barkun e rrumbullakosur dhe kuptojmë se modelja në fjalë  në fakt është në javët e fundit të  shtatzanisë së saj.

Emine Cunmulaj nuk i kursen fotot dhe ndàn me ndjékësit e saj përditshmërinë familjare. Ajo së shpejti do bëhet me djalë, dhe këtë gjë e ndan me fansat e saj.

Nuk mungojnë urimet e të afërmve dhe jo vetëm por e të gjithë fansave të zjàrrtë të modeles Emine Cunmulaj duke e bërë këtë të fundit të ndihet sa më mirë në javët e fundit të prítjes së ëmbël.https://www.photojoiner.net/image/R4SrmusJ

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!