Mbrëmjen e kaluar Antonela Berisha, ish-konkurrentja e programit më të ndjékur e shumëpërfolur të vitit “PërPuthen” kishte ditëlindjen dhe mbushi plot 25-vjeç.

Të ftuarit, miq, të afërm si dhe personazhe të botës së ShowBizzit nuk munguan në eventin e ditëlindjes së Antonelës përveçse ish-konkurrentit që Antonela kërkonte të dilte çift nga programi, Mevlani.

Ai mësohet të ketë që në Strugë të Maqedonisë mbrëmjen e kaluar por ende nuk dihet nëse është Mevlani ai i cili nuk ka mundur të jetë prezent në ditëlindjes e Antonelës, apo është ajo vetë e cila nuk e ka ftuar në event.

Përveç këtij detaji kaq të réndésishëm, në momentin që Antonela do frynte qirinjtë, ambienti jashtëm ku u orgànizua ditëlindja prishi atmosferën e qirinjtëve pasi ajo nuk mùndi ti frynte dot.

Pas shumë tentàtivash fík/ndézje nga era që po frynte jashtë ajo më në fund ia del me sukses që sapo i ndéz t’i fikë menjëherë. Situata kalohet me të qeshura sigurisht pasi një detaj i tillë i vogël nuk mund t’ia príshte mbrëmjen Antonelës.

Eventi vazhdoi me muzikë të lartë, duke kënduar e kërcuar bashkë me të ftuarit e saj dhe sigurisht nuk munguan as urimet me mikrofon në dorë përballë saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!