Marrëdhënia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ka qenë një nga më të përfolurat në mediat rozë.

Lídhja e tyre, më pas ndàrja, ribashkimi dhe pranimi i dashurisë publikisht dhe në fund shkëputja e marrëdhënies së dashurisë i ka vendosur ata gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Donald Veshaj ka folur pas ndàrjes së bujshme nga Bora Zemani.

Në emisionin e fundit të emisionit “Binjakët”, ai iu përgjigj pyetjeve të vëllait binjak Romeo Veshaj, në lídhje me dashurinë e fundit, që i bie të jetë Bora.

Aktori tha me bindje të plotë se të gjitha të dashurat i ka dashur njësoj, pa i dhënë ndonjë rëndësi të veçantë lídhjes me Borën.https://www.photojoiner.net/image/azGcqHSg

Po ashtu, i vëllai e pyeti nëse mund të kishte shanse për ndonjë rikthim, pyetje të cilës ai iu përgjigj në mënyrë absolute që jo, madje dhe nëse ajo i lutet.

Mesa duket, këto fjalë kanë në veshin e Bora Zemanit, e cila si rrallëherë ka vendosur që të reagojë në rrjetet sociale. Teksa ka ndàrë foto në “Instagram”, ajo ka shkruar:https://www.photojoiner.net/image/PnEKEZyZ

“Heshtja është më e mirë se të flasësh idiotësira”.

Më herët Donaldi dhe Romeo ishin të ftuar në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun, ku zbuluan edhe detaje nga jeta e tyre personale.

Binjakët konfirmuan që për momentin nuk janë në një lídhje dhe mesa duket po shijojnë jetën e tyre single. https://www.photojoiner.net/image/MOD5k61fhttps://www.photojoiner.net/image/OysD5WLn

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!