Dyshja Donald dhe Bora kanë qenë shpesh kryetema e mediave online kjo për shkàk të lídhjes së tyre me ngrítje e ulje të shpeshta.

Çifti në fjalë kanë pasur shpesh ndarje të shkurta, herë pajtime të shpejta e në fund përfunduan duke bashkëjetuar dhe duke e pranuar lídhjen e tyre në publik.

Por, pas gjithë këtyre lëkùndjeve të shpeshta, marrëdhënia e tyre dashurore mbaroi përfundimisht dhe për një kohë relativisht të gjatë asnjëri prej tyre nuk reàgoi në lídhje me ndàrjen. Pak kohë më vonë duke u ndikuar nga portalet, dyshja në fjalë filloi të thùmbojë njëri tjetrin në mënyrë indírekte nëpërmjet rrjeteve sociale.

Donaldi në emisionin e tij pyetet nga binjaku i tij në një intervistë në lídhje me marrëdhënien e tij të fundit, pra me Bora Zemanin dhe ky i fundit shprehet se lídhjet e tyre kane pasur të njëjtën peshë, dhe asnjëra nuk ka më shumë réndësi se tjetra.

Ai gjithashtu pyetet nga vëllai i tij nëse ka ndonjë shans për një rikthím të tyre dhe ai mohon kategorikisht këtë gjë.Ndahen papritur Bora Zemani dhe Donald Veshaj, cila është arsyeja (FOTO LAJM) – Albeu.com

Sigurisht që një fakt i tillë ka rënë në vesh të Borës e cila në një postim në rrjetin Instagram shkruan; “heshtja është më mirë se të flasësh idiotësira.”

Vetëm pak ditë më parë, Bora Zemani postoi një foto në Stamboll, ku po kalon edhe pushimet verore me shkrimin:

“Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpàtë”, dhe të gjithë e morën këtë si një shprehje drejtuar Donaldit.

Sigurisht që një natyrë si e Donaldit nuk mund të qëndronte pa reaguar pas një deklarate të tillë dhe në një nga postimet në rrjetin instagram ai shkruan:

“Kërkohet një vend pune për një person që gjen quotsa anglisht. Të interesuarit në dm ose wp”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!