Dyshja Donald dhe Bora kanë qënë shpesh kryetema e mediave online kjo për shkak të lidhjes së tyre me ngritje e ulje të shpeshta.

Çifti në fjalë kanë pasur shpesh ndàrje të shkurta, herë pajtime të shpejta e në fund përfunduan duke bashkëjetuar dhe duke e pranuar lídhjen e tyre edhe publikisht.

Por, pas gjithë këtyre lëkùndjeve të shpeshta, marrëdhënia e tyre dashurore mbaroi përfundimisht dhe për një kohë relativisht të gjatë asnjëri prej tyre nuk reàgoi në lídhje me ndàrjen.S'po kërkoja kalorës, por…” Pas thumbave të Bora Zemanit, ish-partneri  Donald Veshaj ironizon moderatoren: Kërkohet një …

Pak kohë më vonë duke u ndíkuar nga portalet, dyshja në fjalë filloi të thùmbojë njëri tjetrin dhe mes tyre lindi një lùftë vírtual.

Donaldi në emisionin e tij pyetet nga binjaku i tij në një intervistë në lídhje me marrëdhënien e tij të fundit, pra me Bora Zemanin.

Sakaq, ky i fundit shprehet se lídhjet e tyre kane pasur të njëjtën peshë, dhe asnjëra nuk ka më shumë réndësi se tjetra.I have a bad relationship between Bora Zemani and Donald Veshaj after their  separation, the actor responds harshly to the 'thumbs' of the moderator: A  job is required for ... (PHOTO) - Gossip

Sigurisht që një deklaratë e tillë ka rënë në vesh të Borës e cila në një postim në rrjetin Instagram shkruan: “Heshtja është më mirë se të flasësh ídíotësíra.”

Vetëm pak ditë më parë, Bora Zemani postoi një foto në Stamboll, ku po kalon edhe pushimet verore me shkrimin:

“Ajo nuk po kërkonte një kàlorës, ajo po kërkonte një shpàtë”, dhe të gjithë e morën këtë si një shprehje drejtuar Donaldit.

Sigurisht që një natyrë si e Donaldit nuk mund të qëndronte pa reàguar pas një deklarate të tillë dhe në një nga postimet në rrjetin Instagram ai shkruan:

“Kërkohet një vend pune për një person që gjen quotsa anglisht. Të interesuarit në dm ose Wp”.

Nuk dihet sa do të zgjasë kjo “lùftë vírtuale thùmbimesh” mes dyshes së shumëpërfolur por ajo që dihet është se situata është nxéhur shumë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!