Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur e tregut shqiptar, Luana Vjollca ka munguar për më shumë se 1 vit nëpër koncertet e organizuara në qytete të ndryshme.

Një fakt i tillë është vënë re jo vetëm nga ndjékësit e saj, por edhe nga ‘clubet’ dhe kolegët e saj në fushën e muzikës.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin Instagram, ajo sqaron njëherë e mirë fansat e saj arsyen e anulimit të koncerteve për një kohë të gjatë.

“I kam dy këngë verore që i dua shumë. T’i publikoj apo t’i ruaj? Po unë gjërat që i dua fort, i ruaj” shkruan Luana në një story në rrjetin instagram, ku në sfond është imazhi i Luanës në një studio muzikore.

“Më mungoni shumë dhe do doja shumë t’ju shihja në çdo qytet, por i kam pezùlluar të gjitha koncertet sepse po punoj mbi diçka të madhe që vjen me shpresë sa më shpejt!!!”, ka shkruar Vjollca në mezashin dërguar fansave të saj.

Kujtojmë se Luana Vjollca pak më parë lancoi projektin e saj më të fundit “1mije vjet” dhe premton se në dorë ka dy projekte të tjera të cilat po pret momentin e duhur për ti publikuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!