Pa frikë Capital T mund ta cilësojmë si një makineri hitesh! Çdo këngë që ai publikon pritet mjaft mirë nga publiku dhe zë majat e klasifikimeve në listat muzikore.

Këto kohë reperi ka qenë mjaft aktiv në muzikë dhe siç duket ai nuk ka ndërmend të ndalet me publikimin e hiteve të reja.

Ditën e sotme, Capital T ka ndarë në Instagram një foto me bukuroshen e ekranit, Nevina Shtyllën.

Ata të dy shfaqen të buzëqeshur përkrah njëri-tjetrit, teksa Nevina duket mjaft e kuruar.

Ajo mban një veshje të zezë me pika të bardha dhe një kapele në kokë, një stil tipik francez.

Duke qenë se më herët nuk i kemi parë të kenë pasur shoqëri bashkë, të gjithë po mendojnë se Capital T po bashkëpunon me Nevinën për videoklipin e ri.

Fansat e reperit shprehen të bindur se ajo do të jetë modele në klipin e tij, duke pasur parasysh që ky ka qenë edhe profesioni i parë i Shtyllës para se të bëhej moderatore.https://www.photojoiner.net/image/XyeMkzhg

Për më tepër të dy ata kanë shkruar përkrah fotos: “Buzëqeshje” dhe të gjithë po mendojnë se ky do të jetë titulli i këngës së re të Capital T.

Megjithatë do të na duhet të presim dhe të mësojmë ditët në vijim detajet nga vetë ata të dy.

Kujtojmë se kënga e fundit e Capital T mban titullin “Magji”, një bashkëpunim me reperin tjetër Kidda, që u lançua në muajin qershor.https://www.photojoiner.net/image/JI8l3DpM

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!