Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në profilin e tij në rrjetet sociale një foto nga fundjava e tij, që po e kalon në plazh.

Në foto shihet teksa bën një xhiro në bregdet, i veshur sportive.

Në foton e ish-liderit të PD-së nuk kanë munguar komentet nga simpatizantët e tij, ku mes tyre shihet edhe një koment nga reperi i njohur, Stresi.https://www.photojoiner.net/image/r0DXID6f

Ai ka nxituar t’i shprehë të gjithë kënaqësinë përmes një komenti ku shkruan:

“O Drrit Dielli Ti Je Dhe Do Mbetesh Icone , Ne Dekada Shqipetaret Sdo te ken Nje Njeri Si ty”, thotë Lushaj.

Kujtojmë që Stresi ndodhet në arràti pas pròtestave të hòvshme që u bënë për vdékjén e Klodjan Rashës, Stresi u shpall i kërkuar nga polícía shqiptare.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!