Në rrjet po qarkùllon një lajm se ish-konkurrenti i “Për’Puthen”, Atdhe Xharavina, është arréstuar nga polícia.

Në një video të shpërndàrë në rrjete sociale, Atdheu shihet i shtrirë në makinë me duar para, teksa polàcia i vendos pràngat.

Arsyeja e arréstimit nuk dihet ende dhe në portretin e Atdheut nuk kuptohet qartë nëse ai është i shqétësuar apo jo për gjithë situatën.Atdheu i 'Për'puthën' ndalohet nga policia, i ko - Syri Kosova | Lajmi i  fundit

Nga ana tjetër kanë nisur dyshímet që kjo të jetë thjeshtë mënyrë për të tërhéqur vëmendjen për ndonjë projekt të ri të Atdheut. Ndërsa vetë ky i fundit nuk ka reàguar ende në lídhje me këtë ngjarje.

Kjo nuk është hera e parë, që Atdheut i vihen pràngat në kryeqytet. Teksa ai ishte pjesë e programit në rrjete sociale qàrkulloi një tjetër video ku ai shihej i rréthuar nga polícia.

Asokohe Atdheu tha se polícia e kishte ndaluar për “àrmëmbàjtje pa leje”, por sipas tij më vonë u la i lirë sepse kjo akàzë nuk ishte e vërtetë.

Kujtojmë se pas daljes nga “Për’Puthen”, Atdheu ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për lídhjen e tij me ish-konkurrenten tjetër, Sarën.

Ata të dy nisën njohjen në emision dhe më pas lidhja vazhdoi pas daljes, por nuk zgjati shumë.

Vetëm pak muaj më vonë ata u ndanë përfundimisht me njëri-tjetrin pa treguar se cila ishte arsyeja që i çoi drejt këtij vendimi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!