Një “lùftë e ftohtë” ka lindur mes Atdheut dhe Blerimit në rrjete sociale.

I ftuar së fundmi në një emision, ku duhej të komentonte personazhet e “Për’Puthen”, Atdheu dogji foton e Blerimit. Ai nuk tha asnjë fjalë për të, por veprimi i tij tregoi shumë.

Sigurisht që Blerimi nuk e priti fare mirë këtë gjë dhe reàgoi i revòltuar në rrjete sociale.

Në një video të publikuar ai kërcënon Atdheun, duke u shprehur se do i djégë shpirtin.

“Ti më djég foton unë do të të djég shpirtin”, ka thënë Blerimi mes tjerash duke shtùar se Atdheu prej kohësh ka téntuar ta “djég” në mënyra të ndryshme edhe gjatë programit.

Unë dua ta pyes se si është ndjérë kur dy shokët tanë e kanë térhéqur nga motori dhe gati sa nuk e ka bërë në brékë prej tyre? Po të them diçka unë foto nuk di të djég, por shpirtin po. Mbaje mend këtë!”, thotë Blerimi shumë i revòltuar.

Pas këtyre kërcënimeve nga ana e Blerimit ka reàguar edhe Atdheu. Në disa postime në rrjete sociale ai oféndon Blerimin dhe shprehet se nuk ja ka fríkën askujt përveç Zotit.

“Loqka vogël paska reàgu qenka acàru keq, paska fillu me djég shpirta po niset me djég shpirta e kam hall se të shef nga býtha.

Ky është Suzuki gsxr-750 që ecën mbí 300 km në orë kështu që në rast se ndjen fríkë apo dhíhesh në breg ky ta shpëton jetën mjafton që t’i japësh gazit”, shkruan Atdheu në disa postime në Instagram.

Gjithashtu ai ka publikuar një pjesë nga përballja që ka pasur me Ana Lleshin dikur në emision, ku thekson se kjo është pjesa ku ka folur për konfliktin dhe se personi që është futur në mesin e tyre është gjallë akoma. Ndërsa në një foto tjetër ai e cilëson veten si luan, ndërsa Blerimin si një hienë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!