Arjan Konomi, opinionisti i famshëm i programit më të ndjékur dhe më të përfolur të vitit “PërPuthen” ka postuar në rrjetin Instagram një video në aeroport.

Gjatë videos ai pohon se ka prére një biletë fluturimi vetëm vajtje, pa kthim.

May be an image of 1 person, standing, outerwear and suit

Kjo na vë në pikëpyetje shumë tematika sidomos në lídhje me programin “PërPuthen”.

Nuk dihet ende nëse ky i fundit do rikthehet sërish në Shqipëri, në programin ku e kërkojnë ndjekësit e zjàrrtë të emisionit apo është kjo thjeshtë një lojë fjalësh për të tërhéqur vëmendjen në këtë sezon pushimesh.

Tea në një lidhje me Beartin/ Reagon i përlotur Arjan Konomi: Nuk kam pasur  as dijeninë më të vogël… - Bota Sot

Mendohet që opinionisti aq i dashur për publikun të jetë nisur thjesht për pushime, dhe nuk ka prére kthim pasi mund ta ketë lénë të hapur për të zgjedhur vetë datën e kthimin në bazë të pushimeve.

Videot e postuara në Instastory tregojnë se fluturimi i tij zgjati me orë të tëra, pasi ai shihet tek fluturon ditën e ndërsa e kap nata akoma në avion.

Ditën e sotme ai po pushon në bregedet, duke marrë rréze dielli por destinacionin nuk e ka zbuluar ende, présim pastime të tjera nga opinionisti Arjan Konomi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!