Autorja e programit Olsa Muhameti, bashke me moderatoren Bora Zemani dhe opinionistin e programit Arjan Konomi vijojnë të shkojnë qytet më qytet për të bërë audícionet për sezonin e tretë të “Për’Puthen”.

Krahas audícíoneve qëllimi i turneut  ishte edhe takimi i fansave me personazhet e tyre të preferuara nga programi.

Grupit të “Për’Puthen On Tour”, i bashkohen shumë nga ish-konkurrentet e sezonit të parë dhe kjo për disa arsye por më kryesorja për të mos humbur famën e fituar gjatë programit.

Ish-konkurrentja e emisionit “Për’Puthen”, Antonela Berisha është hasur me një incident të pakëndshëm gjatë takimit me fansat e saj në një nga turnetë e “Për’Puthen”.

Gjatë turit të personazheve, Antonela ka ndaluar për pak në mënyrë që shkrépte disa pòza me fansat që ishin mbledhur në qendër të qytetit për ta takuar.Antonela Berisha ka marrë pjesë në programin e ngjashëm me Përputhen?! Ja e vërteta -

Por nga ndjékësit e shumtë që ishin pranë saj, në një moment, një prej tyre, i shkul flokët Antonelës.

Ajo e dallon gjéstin por sërish ruan buzëqeshjen para kamerave dhe më pas futet në furgon, bashkë me konkurrentët e tjerë duke i shpëtuar kështu tùrmës së mbledhur të fansave.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!