Antonela, ish-konkurrentja e programit “PërPuthen”, u bë një figurë publike vetëm falë pjesëmarrjes në emision. Ajo shihet mjaftë aktive në rrjete sociale.

Kujtojmë se pak kohë më parë Antonela ishte çdo mbrëmje në ekranin e Top Channel për një muaj radhazi, gjatë Euro2020

Bukuroshja 23-vjecare është nga Shkodra  dhe përpara se të ishte pjesë e programit PërPuthen, jetonte në Itali me familjen e saj.

Ajo u shkëpùt nga familja dhe iu afrua botës së televizionit për muaj me radhë.

Në një video postuar në rrjete sociale Antonela tregon sesi futi në kùrth të ëmën e saj.

Ajo telefon nënën duke i thënë se po bëhet gati për të hyrë në operacíon, kjo për të tròndítur të ëmën dhe më pas të suprízohej më shumë nga e vërteta e bukur që e príste.

Ajo mbyll telefonin dhe hipën avionit për në Itali, në Milano, aty ku ka edhe nënën bashkë me të motren të tròndítur nga lajmi i operacíonit që Antonela i kishte thënë.

Sapo ajo mbërrin poshtë pallatit, nga lart e filmon e motra e cila menjëherë e publikon në rrjete sociale. Pasi mbërrin në shtëpi ajo bashkë me të ëmën bëjnë një video sqaruese për publikun duke treguar rréngun e ngritur nga Antonela për të.

Mesa duket pushimet verore për Antonelën këtë vit do jenë pranë familjes së saj, e ndërsa për sezonin tjetër nuk kemi ende informacione të sakta nëse Antonela do i rikthehet ekranit tonë apo jo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!