Ballina Magazina Mevlani refùzon ftesën e ditëlindjes së Antonelës, ja arsyeja (FOTO)

Mevlani refùzon ftesën e ditëlindjes së Antonelës, ja arsyeja (FOTO)

Mevlan Shaba, tashme këngëtari me famë të madhe i muzikës së lehte dhe pop, ish-konkurrent i programit më të përfolur të vitit “Për’Puthen”.

Marrëdhënia e tij me bukuroshen nga Shkodra, Antonela ishte aq e ngùshtë saqë askush nuk e mendonte faktin se Mevlani do mungonte në eventin e ditëlindjes së saj.

Mbrëmjen e kaluar ajo festoi ditëlindjen me miq e të njohur të botës së televizionit, numri i pjesëmarrësve ishte i lartë por ai që tërhoqi vëmendjen me mos prezencën e tij ishte Mevlani.Antonela héq dorë nga Mevlani, ky i fundi habit me veprimin e tij (VIDEO) – Lajme 24 ORË

Ky i fundit në postimet e fundit hédhur në llogarinë e tij Instagram duket të jetë tepër i angazhuar në Maqedoni, i ftuar si këngëtar dhe mendohet që kjo të jetë shkak  i mosvajtjes në festë.

Por ajo që na lë për të dyshùar për diçka më píkante është fakti se ai as nuk e ka uruar Antonelën nëpërmjet ‘InstaStory’-venë Instagram.Antonela sjell foton që nuk e ka postuar kurrë me Mevlanin

Shumë nga fansat e dyshes në fjalë mendojnë se mes tyre ka pasur një krísje dhe se Antonela nuk e ka ftuar vetë në festën e ditëlindjes së saj.

Pavarsisht se vetëm pak ditë më parë, në një intervistë të dhënë për “Prive”, Mevlani deklaroi se me Antonelën ruan marrëdhënie të mira dhe se me të së fundmi ishte takuar rreth një javë përpara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!