Ballina Magazina Antonela merr dhuratën e veçantë dhe të gjithë mendojnë se ia bëri...Mevlani!

Antonela merr dhuratën e veçantë dhe të gjithë mendojnë se ia bëri…Mevlani!

Eventi i ditëlindjes se ish-konkurrentes te programit Per’Puthen, Antonela Berisha, ka qene kryetema e ditës neper portale e media online.

Ajo pati shume te ftuar miq, familjare si dhe personazhe te botes se Showbizit shqiptar. Antonela nuk publikoi dhuratat e marra për ditëlindje por vetëm një qe mendohet te jete nga nje person i veçante.

Sapo shikuam dhuratën te gjithë e kuptuam se nga kush mund te ishte kjo për faktin se dhurata ishte një arush i madh Panda.

Edhe pse jo i pranishëm fizikisht, Mevlani duket ta këtë kryer detyrën me se miri pasi kush tjetër përveç tij di te dhuroje arushe romantik si shenje dashurie e respekti ndaj Antoneles.

Kujtojmë se mbrëmjen e ditëlindjes se Antoneles, Mevlani ishte ne Struge te Maqedonisë, i ftuar ne një event si këngëtar qe siç duket nuk ka mùndur ta anùlojë dhe është detyruar te mungoje ne ditëlindje te Antoneles.

Ajo qe i bën përshtýpje ndjékësve te dyshes ne fjale është héshtja e Mevlanit, kujtojmë se ai nuk ia ka uruar ditëlindjen nëpërmjet rrjeteve sociale por mesa duket ka dashur te qëndroje anònim duke u personifikuar me arushin panda.https://www.photojoiner.net/image/vLl4ALB0

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!