Ballina Magazina Më uruan, sa nuse të bukur ke marrë! Fatmira Breçani bashkë me...

Më uruan, sa nuse të bukur ke marrë! Fatmira Breçani bashkë me Era Rusi. Klikimet? Na janë lutur (VIDEO)

Të ftuara në Abc e Pasdites, këngëtaret e mirënjohura Fatmire Bracani dhe Era Rusi flasin për eksperíencat muzikore së bashku në Shqipërinë e veriut, pikërisht në Tropojë.

Në Tropojë, Fatmira Breçani ndihet si në shtëpinë e saj, dhe meqë për Era Rusin ishte ndér eksperiencat e reja, banorët e qytetit mendonin se këngëtarja në fjalë ishte e afërmja e Brecanit.

Sapo hynë në qytet, ato urojnë Fatmire “Sa të bukur e paske nusen” dhe fjala ishte për këngëtaren Era Rusi.Sa nuse të bukur ke marrë! Era Rusi 'nuse Tropoje'? Fatmira Breçani: Ç'pate o daku, i lexoj komentet - Abc News

Në atë moment dyshja në fjalë fillojnë të këndojnë LIVE në studio këngët e muzikës popullore vendase.

‘Abc e pasdites’ me moderator Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike është pjesë e ekranit tonë çdo ditë ora 16:00 LIVE në ABC me tematika të ndryshme, debàte, lojëra e të ftuar VIP.A nuk duken shumë bukur Era Rusi dhe Fatmira Breçani si nuse dhe vjehrrë? - Revista Who

Menjëherë, moderatori Ermali kalon temën e pyetjeve tek klikimet dhe pyet LIVE zonjat në studion nëse kanë blerë klikime ndonjëherë apo jo.

Dhe Fatmira me një përgjigje shumë të qetë dhe pastër i kthehet:

“Unë nuk kam nevojë të blej klikime për fitim pasi unë kam blerë disa miliona të tjerë që janë ata që na ndjékin dhe na duartrokasin.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!