Ballina Magazina E çméndura Antonelë! Ja si e surprizon të ëmën ish-konkurrentja e PërPuthen...

E çméndura Antonelë! Ja si e surprizon të ëmën ish-konkurrentja e PërPuthen (VIDEO)

Antonela, ish-konkurrentja e programit “PërPuthen”, u bë një figurë publike vetëm falë pjesëmarrjes në emision. Ajo shihet mjaftë aktive në rrjete sociale.

Kujtojmë se pak kohë më parë Antonela ishte çdo mbrëmje në ekranin e Top Channel për një muaj radhazi, gjatë Euro2020

Bukuroshja 23-vjecare është nga Shkodra  dhe përpara se të ishte pjesë e programit PërPuthen, jetonte në Itali me familjen e saj.

Ajo u shkëpùt nga familja dhe iu afrua botës së televizionit për muaj me radhë.

Në një video postuar në rrjete sociale Antonela tregon sesi futi në kùrth të ëmën e saj.

Ajo telefon nënën duke i thënë se po bëhet gati për të hyrë në operacíon, kjo për të tròndítur të ëmën dhe më pas të suprízohej më shumë nga e vërteta e bukur që e príste.

Ajo mbyll telefonin dhe hipën avionit për në Itali, në Milano, aty ku ka edhe nënën bashkë me të motren të tròndítur nga lajmi i operacíonit që Antonela i kishte thënë.

Sapo ajo mbërrin poshtë pallatit, nga lart e filmon e motra e cila menjëherë e publikon në rrjete sociale. Pasi mbërrin në shtëpi ajo bashkë me të ëmën bëjnë një video sqaruese për publikun duke treguar rréngun e ngritur nga Antonela për të.

Mesa duket pushimet verore për Antonelën këtë vit do jenë pranë familjes së saj, e ndërsa për sezonin tjetër nuk kemi ende informacione të sakta nëse Antonela do i rikthehet ekranit tonë apo jo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!