Ballina Magazina Capital T kapet mat me...Nevina Shtyllen! (FOTO)

Capital T kapet mat me…Nevina Shtyllen! (FOTO)

Pa frikë Capital T mund ta cilësojmë si një makineri hitesh! Çdo këngë që ai publikon pritet mjaft mirë nga publiku dhe zë majat e klasifikimeve në listat muzikore.

Këto kohë reperi ka qenë mjaft aktiv në muzikë dhe siç duket ai nuk ka ndërmend të ndalet me publikimin e hiteve të reja.

Ditën e sotme, Capital T ka ndarë në Instagram një foto me bukuroshen e ekranit, Nevina Shtyllën.

Ata të dy shfaqen të buzëqeshur përkrah njëri-tjetrit, teksa Nevina duket mjaft e kuruar.

Ajo mban një veshje të zezë me pika të bardha dhe një kapele në kokë, një stil tipik francez.

Duke qenë se më herët nuk i kemi parë të kenë pasur shoqëri bashkë, të gjithë po mendojnë se Capital T po bashkëpunon me Nevinën për videoklipin e ri.

Fansat e reperit shprehen të bindur se ajo do të jetë modele në klipin e tij, duke pasur parasysh që ky ka qenë edhe profesioni i parë i Shtyllës para se të bëhej moderatore.https://www.photojoiner.net/image/XyeMkzhg

Për më tepër të dy ata kanë shkruar përkrah fotos: “Buzëqeshje” dhe të gjithë po mendojnë se ky do të jetë titulli i këngës së re të Capital T.

Megjithatë do të na duhet të presim dhe të mësojmë ditët në vijim detajet nga vetë ata të dy.

Kujtojmë se kënga e fundit e Capital T mban titullin “Magji”, një bashkëpunim me reperin tjetër Kidda, që u lançua në muajin qershor.https://www.photojoiner.net/image/JI8l3DpM

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!