Ballina Aktualitet Berisha publikon foto nga plazhi, Stresi nuk përmbahet: O dritë dielli...(FOTO)

Berisha publikon foto nga plazhi, Stresi nuk përmbahet: O dritë dielli…(FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në profilin e tij në rrjetet sociale një foto nga fundjava e tij, që po e kalon në plazh.

Në foto shihet teksa bën një xhiro në bregdet, i veshur sportive.

Në foton e ish-liderit të PD-së nuk kanë munguar komentet nga simpatizantët e tij, ku mes tyre shihet edhe një koment nga reperi i njohur, Stresi.https://www.photojoiner.net/image/r0DXID6f

Ai ka nxituar t’i shprehë të gjithë kënaqësinë përmes një komenti ku shkruan:

“O Drrit Dielli Ti Je Dhe Do Mbetesh Icone , Ne Dekada Shqipetaret Sdo te ken Nje Njeri Si ty”, thotë Lushaj.

Kujtojmë që Stresi ndodhet në arràti pas pròtestave të hòvshme që u bënë për vdékjén e Klodjan Rashës, Stresi u shpall i kërkuar nga polícía shqiptare.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!