Ballina Uncategorised “Zemër jam vonë…”/ Antonela reàgon ashpér në dhomën e...(VIDEO)

“Zemër jam vonë…”/ Antonela reàgon ashpér në dhomën e…(VIDEO)

Sot ne mëngjes protagonistet e emisionit ‘Për’Puthen’, janë nisur për Durrës, të gjitha bukuroshet e stafit shifen nëpër dhoma grími por ajo që tërheq vëmendje është Antonela sërish.

Ajo shfaqet duke qeshur me të madhe në dhomën e grímit, pranë  make-up artistin Henri Gjata nga ku, kjo e fundit i kërkon ta ímítojë atë në momentet píkante sidomos kur është nxitimthi.

Antonela i drejtohet Henrit :- Të lutem si bën Antonela?

Henri me ëmbëlsinë qe e karàkterízon i kthehet “zemër jam vonëëë…, Shyrete, do më bësh flokët apo jo? Po jo Shyrete, nuk i dua se jam vonë, Shyretee…”No description available.

Të gjithë shihen tek përcjellin veç emocione pozitive sidomos ndjékësve të tyre nëpër rrjete sociale, me të qeshura dhe humor mbyllet çdo video e tyre.

Presim sesi do dali sot nga dora e Henrit, Antonela pas gjithë kësaj performancen LIVE ne Instagram.

“Gjëra tmira, gjëra tbukura me Henri Gjata” mbyll videon Antonela me mbishkrimin típik te saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!