Ballina Magazina Zbulohet lidhja mes Antonelës së PërPuthen dhe Visjanit (VIDEO)

Zbulohet lidhja mes Antonelës së PërPuthen dhe Visjanit (VIDEO)

Visjan Ukcenaj ishte i ftuar në ‘Top Arena’, rréfen për lídhjen e tij me Antonelën, fakt ky të cilin e zbùlon aùtori dhe modearatori i këtij procesi sportive Edi Manushi.

Sapo ky i fundit hap programin, ende pa thirrur gjithë të ftuarit në skénë ai ndalet tek Antonela, veshja e së cilës ishte shumë e përshtatshme për tematiken e emisionit.

Por jo vetëm kaq, ky i fundit ka dëgjuar diçka në prapaskenë dhe gjen rastin ta pyes LIVE në studio Antonelën dhe Visjanin.No description available.

Manushi: Antonela, të pashë pak më parë me Visjanin, ishit shumë të lídhur aty, çfarë të tha, ma thuj pak?

Antonela:- Na lídhiveriu pra, se ne jemi të dy nga veriu i Shqipërisë.

Ndërkohë Manushi kthehet nga Visjani, si për ta konfirmuar fjalën e Antonelës “vërtetë vetëm veriu ju lídh?”No description available.

Visjani:- Mua, nuk më lídhë asgjë në fakt me Antonelën, na lídhi rastësia pastaj papritur kuptuam që na lídhi dhe vëllai i Antonelës, na bashkoi.

Pra siç duket Visjani dhe Antonela paskan pika të përbashkëta dhe Manushit nuk i është dukur kot afërsia mes të dyve.

Si një tifoz i çmendur i Italisë, Visjani devijon nga tema dhe kalon në fushën e sportit duke shpresuar në fitoren e Italisë, në të kundërt “do ta ha turpin me bukë” shprehet me buzën në gaz ky i fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!