Ballina Showbiz ZJÅRR! Xhensila Myrtezaj publikon këngën me Lumi B (VIDEO)

ZJÅRR! Xhensila Myrtezaj publikon këngën me Lumi B (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi para pak dite kanë bërë me dije se do të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë.

Pritjes i erdhi fundi dhe kënga e titulluar “Prit pak” u publikua sot.

Që në momentet e para të publikimit, kënga ka marrë shumë klikime dhe është pëlqyer shumë nga publiku.Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi - Telegrafi

Xhensila shfaqet shumë sensuale në klip dhe me linja perfekte trupore, ndërsa Lumi si gjithmonë me zërin e tij arriti të marrë vëmendjen e madhe.

Pas publikimit të projektit që u prit mjaft mirë nga fansat, përmes një postimi në Instagram Xhensila ka shprehur mirënjohje për bashkëpunimin me Lumi B, duke zbùluar se nuk do të jetë i fundit me të.

“Epo boll pritëm. Bashkëpunimi i parë por jo i fundit. Faleminderit që hape një dritare të re me këtë këngë”, shkruan ndër të tjera 28 vjeçarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!