Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit e saj moment nga pushimet në bregdet.

Për një kohë shumë të shkurtër ajo rrémbeu zemrat e publikut me këngën dhe stilin magjepsës, duke mos përmendur edhe çmime të cilat i ka fituar nëpër kompeticione muzikore.No description available.

Xhensila është një figurë publike mjaft e dashur për publikun, projektet e saj muzikore janë gjithnjë mjàft të pëlqyera.

Ato marrin një shikueshmëri mjaft të madhe në Youtube, siç ishte edhe suksesi i këngës “Prit Pak” publikuar vetëm para pak ditësh në bashkëpunim më Lumi B.No description available.

Xhensila po shijon kohën e ngrohtë mjaft shumë teksa edhe së fundi ka publikuar disa foto ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Këngëtarja ka kaluar një ditë pushimi me familjen e saj prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme.

Ajo u shfaq në bíkíni duke theksuar tiparet trupore për të cilat punon në palestër.

No description available.

Kësaj radhe ajo erdhi me një veshje me ngjyrën jeshile, me flokë natyrale të valëzuara dhe grim minimal.

Xhensilën gjithmonë e kemi parë me ‘make-up’ shumë natyral, duke nxjerrë në pah tiparet e fytyrës dhe lëkurës perfekte që ka, tanimë edhe me shume nga edhe produktet e saja për kujdesin ndàj lëkurës “SILA”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!