Ballina Magazina Xhensila i vë zjàrrin rrjetit, nuk i ndal imazhet në bíkíni!

Xhensila i vë zjàrrin rrjetit, nuk i ndal imazhet në bíkíni!

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit e saj moment nga pushimet në bregdet.

Për një kohë shumë të shkurtër ajo rrémbeu zemrat e publikut me këngën dhe stilin magjepsës, duke mos përmendur edhe çmime të cilat i ka fituar nëpër kompeticione muzikore.No description available.

Xhensila është një figurë publike mjaft e dashur për publikun, projektet e saj muzikore janë gjithnjë mjàft të pëlqyera.

Ato marrin një shikueshmëri mjaft të madhe në Youtube, siç ishte edhe suksesi i këngës “Prit Pak” publikuar vetëm para pak ditësh në bashkëpunim më Lumi B.No description available.

Xhensila po shijon kohën e ngrohtë mjaft shumë teksa edhe së fundi ka publikuar disa foto ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Këngëtarja ka kaluar një ditë pushimi me familjen e saj prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme.

Ajo u shfaq në bíkíni duke theksuar tiparet trupore për të cilat punon në palestër.

No description available.

Kësaj radhe ajo erdhi me një veshje me ngjyrën jeshile, me flokë natyrale të valëzuara dhe grim minimal.

Xhensilën gjithmonë e kemi parë me ‘make-up’ shumë natyral, duke nxjerrë në pah tiparet e fytyrës dhe lëkurës perfekte që ka, tanimë edhe me shume nga edhe produktet e saja për kujdesin ndàj lëkurës “SILA”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!