Ballina Magazina Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e...

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët.

Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit, të cilin e ndíqte dhe këngët e tij i shpërndante shpesh nëpër rrjete sociale.

Reciproke edhe nga ana e Meriton Ademit, i cili e ndíqte shumë “Klanifornia” dhe e njihte Visjanin prej disa kohësh, më pas u takuan për të folur për projektin.Meriton Ademi x Visjan Ukcenaj - A Je (Official Video) - YouTube

Gjithçka nisi për tjetër stil kënge dhe rrugës mori rrjedhë tjetër kënga, e cila edhe sapo është publikuar në YouTube.

Visjani njihet edhe për fushën e muzikës, si një reper mjaftë i aftë, vlerësuar nga artistë pikërisht të kësaj rryme.

Sot, në ‘Hip Hop’ dhe ‘Rap’ është shumë e vështirë të dallosh sa i aftë është ai që këndon, kjo për shkàk të producentëve të cilët janë shumë të zotë të mbùlojnë gabimet vokale.Visjan Ukcenaj bashkon forcat me reperin nga Kosova: Detajet nga  bashkëpunimi i tyre - Abc News

Është pikërisht LIVE ai që arrin ta bëjë diferencë, nëse një i ashtuquajtur këngëtar, pranon të këndojnë LIVE para publikut, atëherë ai ia vlen për atë fushë në të cilën është përfshírë.

Kënga “A je” është një këngë që pritet të bëhet hit vere, dhe teksti i këngës flet për një vajzë, të cilës i kushtohen disa vargje “hiç mos ta ndjejë ma e mira ti je”.  Mund të quhet si një këngë ritmike që përcjell një pozitivitet.

Visjani dhe Meritoni kanë kënduar në Soiree duke krijuar një super atmòsferë duke bërë freestyle, të cilëve ju është bashkuar edhe Meriton Mjekiqi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!