Mevlan Shaba një nga konkurrentë më të ndjékur të “Për’puthen” u zhdùk papritur nga Instagrami.

Kjo gjë u vu re nga ndjékësit e shumtë të tij, të cilët menjëherë ngrítën pyetjen se çfarë ka ndodhur me të preferuarin e tyre.

Lidhur me këtë ka reàguar vet Mevlani duke zbuluar se as vet nuk është në dijeni se çfarë ka ndodhur dhe edhe vet ishte i befasuar kur pa se llogaria e tij ishte e mbyllur.May be an image of 1 person, beard, hair, standing, sitting, wrist watch and outerwear

“Miqtë e mi të dashur, momentalisht Instagrami im rezulton i mbyllur. Sot në mëngjes nuk e di çfarë ka ndodhur akoma. Arsyet akoma nuk i di. Shpresoj ta rikthej sa më shpejt”-shprehet ai.

Së fundmi, Mevlani ka reàguar i revòltuar përmes një postimi të bërë në rrjetin social “Instagram”, ku ka shkruar se nuk do ua bëjë qejfin zílíqarëve.

Madje, ai u jep edhe një këshillë të gjithëve, që të bëjnë mirë në jetë se do gjejnë vetëm mirë.No description available.

“Unë nuk dorézohem për asnjë moment siç kam bërë çdo herë në jetën time. Dhe ju zílíqarëve kurrë s’kam me jua bo qejfin. Përveç Zotit askush s’ma heq buzëqeshjen. Mund të kem gabíme si çdo njeri por kam një shpirt dhe zemër shumë të pastër. Spròvat e jetës time më kanë bërë të jem njeri i tillë. Ndoshta një ditë kur s’do jem më i aftë për asgjë do bëja “víktímën” siç më quajnë disa. E fundit ta keni amanet nga unë, bëni mirë se veç mirë do gjeni. Në të kundërt Zoti ndéshkon”, shkruan Mevlani, të cilit duket se i kanë mbyllur “Instagram”-in e vjetër e tani ka hapur një të ri.

Po ashtu edhe disa konkurrentëve të tjerë i janë mbyllur profilet në rrjetin social “Instagram”, por që më vonë i janë rikthyer.

Ish-konkurrentët u bënë të ‘famshëm’ falë këtij programi i cili ishte për dashuri, e që nuk arriti të dilte ndonjë çift nga aty.May be an image of 1 person, hair, beard, standing and outerwear

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!