Ballina Magazina U zbulua gjithçka! Publikohen pamjet nga videoklipi i Encës me Beartin (VIDEO)

U zbulua gjithçka! Publikohen pamjet nga videoklipi i Encës me Beartin (VIDEO)

Enca ka premtuar se 2021 do të jetë viti i saj dhe se do e shijojë në maksimum.

Teksa ishte me pushime në Dubai ajo premtoi se do të sjellë shumë këngë të reja dhe se punën do e shoqërojë gjithmonë me pak relaks.

“2021 është viti im! Këtë vit do publikoj shumë këngë dhe do shkoj në pushime çdo muaj”, shkroi Enca në një postim në Instagram.No description available.

Teksa të gjithë po prisnin projektin e saj më të ri muzikor, këngëtarja i ka surprízuar të gjithë me një postim në Instagram ku shfaqet duke përqafuar një mashkull, identitetin e të cilit nuk e ka zbùluar pasi në foto shfaqet vetëm me shpinë.

Të gjithë ndjékësit nisën menjëherë dyshímet se mashkulli misterioz është pikërisht ish-konkurrenti i “Për’Puthen”, Beart Rexhepi dhe fansat mendojnë se këngëtarja e ka zgjedhur atë për klipin më të ri muzikor.

Dhe në fakt kështu është e vërteta! Ditën e sotme fansat e këngëtares kanë publikuar një video, në të cilën Enca shihet duke ecur me një makinë që drejtohet nga Bearti.

Gjithashtu rreth e rrotull ata kanë një staf të tërë, i cili duket se po merret me xhirimin e klipit të ri të artistes.

Thuhet se këto xhirime po bëhen për këngën “Rakia”, të cilën këngëtarja ka lajmëruar se do e publikojë së shpejti.

Videoja u publikua nga një ‘fanpage’ e Encës në Instagram me emrin ‘encahaxhia.news’.

Deri më tani nuk ka akoma nuk ka asnjë konfirmim nga dyshja, por këto pamje tregojnë gjithçka.

Për më tepër që Enca dhe Bearti ndjékin njëri-tjetrin në Instagram dhe kjo gjë sapo u dha një përgjigje të gjitha dyshímeve të ndjékësve.No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!