Ballina Uncategorised U bë nënë për herë të parë, por çfarë e detyroi Aurela...

U bë nënë për herë të parë, por çfarë e detyroi Aurela Hoxhën të fshehë líndjen?

Vetëm pak ditë më parë burime eksklùzive për “iconstyle.al” konfirmuan se Aurela Hoxha ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë që muajin e kaluar.

Modelja dhe partneri i saj janë bërë me djalë, megjithatë kanë preferuar ta mbajnë ende “sekret” këtë lajm të bukur.

Modelja nuk ka publikuar në rrjete sociale asnjë foto të saj me barkun e rreumbullakosur dhe madje nuk bëri asnjë reagim pas publikimit të tkëtij lajmi.No description available.

Mesa duket ajo paska një arsye të fortë pse po rezervohet kaq shumë për jetën e saj private.

Burime pranë Aurelës kanë treguar për gazetën “Panorama Plus” se ajo është duke u marrë me procedurat lígjore të celebrimit dhe marrjes së rezídencës në Spanjë dhe ka qenë një sugjerim i avokates që të mos publikojë detaje nga jeta e saj private, pasi mund t’i príshin punë.

Aurela Hoxha ka 6 vite që është në një lídhje me partnerin e saj, i cili është mësuar se quhet Alban. No description available.Në ditën e Shën Valentinit, Aurela zbuloi se ajo dhe partneri kanë shumë vite bashkë, teksa ndau edhe një moment të ëmbël me të në InstaStory. Mirëpo, nuk e dimë pse u pendua dhe ky postim u fshi më pas.

Ndërsa kur ishte e ftuar në një emision shqiptar, Aurela Hoxha foli për herë të parë për partnerin.

Kur u pyet se çfarë fjale i thotë atij në mëngjes sa zgjohet përgjigjja e Aurelës ishte: “Zgjohu beb, se m’ka marrë malli”.

Modelja rréfeu se puthjen e parë e ka dhënë në takimin e parë dhe kur u pyet për vendin tregoi:

“Në buzë, në buzë, në buzë”, duke shkaktuar të qeshura në studio.

Gjithashtu, Aurela s’la pa përmendur faktin që partneri i saj është shumë xhéloz për çdo njeri që i afrohet asaj. No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!