Ballina Magazina Një mami séxy si Tuna! Këngëtarja në superformë pas lindjes së dytë...

Një mami séxy si Tuna! Këngëtarja në superformë pas lindjes së dytë (FOTO)

Para 1 muaji, Tuna i surprízoi të gjithë, teksa zbùloi se ishte bërë nënë për herë të dytë.

Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrépura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbùloi se u bekua sërish me një djalë, që e ka pàgézuar me emrin Zen.
No description available.

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”, shkroi Tuna në postimin e saj.

Ditën e djeshme vogëlushi i Tunës festoi 1-mujorin e lindjes dhe këngëtarja ndàu në rrjete sociale disa foto shumë të ëmbla me dy djemtë e saj.
No description available.

“Një muaj më parë lindi dashuria e cila nuk pushon së rrituri. Gëzuar muajin e 1-rë të lindjes, Zen”, shkroi Tuna në një postim të sajin në rrjetet sociale.

Por përveç ëmbëlsisë së vogëlushëve, të gjithë vunë re se Tuna ka forma perfekte trupore edhe pse ka kaluar vetëm 1 muaj nga lindja.

Sot ajo ka zbùluar për të gjithë sékretin se si ka arritur të hùmbasë peshë kaq shpejt dhe t’ju rikthehet linjave të saj. No description available.

Këngëtarja ka treguar se ka nisur të marrë mësime për “pole dance” dhe falë kësaj ka arritur format që ka sot.

“Muaji i parë pas lindjes. Aftësitë nuk duken dhe aq kéq”, ka shkruar Tuna përkrah videos ku shihet duke kércyer.

“Pole dance” njihet edhe për hùmbjen në peshë, sepse si aktivitet ndihmon në hùmbjen e kalorive dhe në krijimin e muskujve. No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!