Ballina Magazina Tea shtatzënë? Melisa plàs bòmbën e radhës (FOTO)

Tea shtatzënë? Melisa plàs bòmbën e radhës (FOTO)

Pak kohë më parë Andi dhe Melisa konfirmuan lidhjen e dashurisë, përmes këngës “Leje”. Cifti u shfaqën duke u puthur në videoklip dhe më pas nuk i kursyen dedikimet në rrjete sociale.

Megjithëse u shfaqën bashkë dhe konfirmuan raporte të mira edhe pas publikimit të marrëdhënies së Andit dhe Melisës, kjo e fundit dhe Tea duket të kenë raporte të tensíonuara.

Së fundmi po qarkullon në rrjet një video e shkëpùtur nga një LIVE i Melisës ku thuhet se Tea ka qenë shtatzëne.No description available.

”Tea ka qene shtatzënë dhe ka abòrtuat”-shprehet Melisa duke qeshur.

Tutje ndjékësit e kanë pyetur se kush ishte babai dhe Melisa nuk ka dhënë ndonjë detaj.

Nuk dihet nëse kjo ishte në shaka e ish-konkurrentes apo ajo hodhi dyshime ose zbùloi një të vërtetë të Teas, e cila kohë më parë i ka dhënë fund lídhjes me Beartin, djaloshin nga Prishtina, me të cilin u njoh në program por lídhjen e filluan pasi dolën nga programi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!