Tea Trifoni, ndër konkurentet më të përfolura gjatë programit dhe pas daljes çift me Andin nga programi. Nga ku ky “çift” rezultoi fallco, i inskénuar nga autorja e programit sipas dyshes ne fjalë.

Në fakt Tea kishte filluar të kishte ndjenja për Beartin, me të cilin doli edhe e lídhur pas emisionit.

Ajo u komentua shume për gjestin e bërë dhe sipas ndjékësve ajo ishte një tràdhtare përbàllë Andit derisa trekëndshi i famshëm u përball me realitetin publikisht.

Zemërgjerësinë Teas e dallojmë ngado, ajo sheh çdo gjë me pozitivitet dhe nuk lejon që asnjë energji negative ta prékë atë.

Ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Tea Trifoni, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”.

Ajo ndan me 490 mijë ndjékësit foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj, por herë pas here bën edhe bashkëbisedime.

Ish-konkurrentja vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara që pas daljes nga “Përputhen”, por këtë herë jo në lídhje me jetën e saj private, por me një bamirësi që po bën.

Ndjékëset i kanë kërkuar sot Teas fustane dhe ato të cilat nuk kanë mundësi, ish-konkurrentja ka vendosur t’i ndihmojë.

Théksojmë faktin se ‘PërPuthen’ ndíqet nga një target grup tejet delikat, nga gjimnazistë të cilët e vërtetojnë këtë gjë edhe më shumë duke i bërë kërkesa Teas për fustane për mbrëmjen e maturës.

Shpesh herë përgjigjet e saja ishin të shkurtra, pohuese dhe bashkangjitur me të vendoste një ’emoji’ zemër, por kishte edhe nga ato përgjigje të Teas, të cilave i kërkonte masën për fustan, apo për çfarë rasti e do etj.

Siç duket Tea do lirojë disa fustane nga gardëroba e saj për t’i ardhur në ndihmë këtyre e vajzave e duke bërë një gjest që është për t’u vlerësuar.

Vajzave që i kërkuan fustane, Tea nuk ngùrroi t’i përgjigj me po, ose duke i dhënë fjalën se do t’ja gjejë fustanin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!