Tea Trifoni, ish-konkurrentja e Përputhen, e cilia i bëri lëmsh të gjithë dhe u kryqëzua nga fansat për lojrat e bëra Brenda programit.

Çifti i parë i PërPuthur në program ishte pikërisht Tea dhe Andi, nga ku më vonë u zbùlua se Tea ishte në një lídhje tjeter dashurore me ish-konkurrentin Beartin nga Kosova. 

Jo të gjithë janë aq të hapur ndaj publikut sat ë deklarojnë të ardhurat e fituara nga reklamat.Tea, Bearti e Andi ftohen në Përputhen për ballafaqim, kjo është përgjigja e tyre

Ajo në një interviste 60 sekondëshe për ‘Prive’ dha deklarata të forta në lídhje me jeten e saj private.

“Sa fiton nga rrjetet sociale?” – ishte pyetja e drejtpërdrejtë e gazetarit, drejtuar bukuroshes Tea Trifoni e cila pa hezitimin më të vogël përgjigjet.

Dhe siç mund ta mendoni, Tea ashtu si gjithë të tjerët, kur bíe fjala tek fitimi në lek, devijojnë përgjigjen e tyre ose thjesht nuk japin shifra konkrete siç ishte rasti i Teas.

“Mjaftueshëm” përgjigjet me buzëqeshje të ëmbël Tea për të gjithë ndjekësit e saj.

Gjatë intervistës ajo foli për dashurinë e saj të parë, këngëtarin e njohur Justin Biber, e më pas tek dashuria tòksike me Beartin, lídhje e cila nuk zgjati shume pas daljes nga programi që çmenden një Shqipëri të tërë.

Tea Trioni, në një intervitë 60 sekondëshe për Prive Tv dha deklarata të forta në lídhje me jeten e saj private. Nga lidhjet toksike tek pagesa e reklamave, Tea Trifoni rrëfehet 'me zemër në dorë'

Pasi disa pyetjeve pikante drejtuar Teas, të cilave ajo i përgjigjet pa asnjë hezítim, vjen edhe pyetja e cila futi në lojë të gjithë ndjékësit e Teas por jo vetëm. 

“Kur e ke hùmbur vírgjërinë?” 

Në një moment ajo ndalet pasi minutazhi i intervistës 60 sekondëshe kishte mbaruar dhe ajo kishte mundësi ta mbyllte intervistën dhe të mos jepte një përgjigje. 

Por Tea Trifoni habit të gjithë “Kush ju tha se e kam hùmbur vírgjërinë? 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!