“Në plazh për tu dukur” ishte tema këtë javë në diskutimeve në “E Diell” në rubrikën e Edi Manushit, ku nuk mungoi Tea e cila bashkë me Antonelen pohuan se në plazh shkojmë për rreze dielli dhe jo për tu dukur.

Madje vajzat qenkan bezdísur nga njerëzit që i ka dhënë të njohur, pasi nuk duhet mohuar fakti që aktualisht vajzat e ‘PërPuthen’ janë personazhet me VIP momentalisht.

“Mundohem të rri larg vendeve me shumë njerëz” pohon Tea, duket që kësaj të fundit i shijon qetësia dhe jo fakti i të qenarit në qendër të vëmendjes.

Video që çmendi rrjetin! Tea dhe Antonela shfaqen të dehura - GazetaBlic

“Para një jave ishim në Sarandë, bashkë me Tean dhe kishte aq shumë njerëz, dhe duke qenë se ne të gjithë na njohin, u çuam dhe ikëm një vend ma të qetë, në Vlorë apo jo?”, u shpreh Antonela.

E pyetur nga Manushi se çfarë mendon për njerëzit të cilët shkojnë në plazh për tu dukur, pra bëjnë ato ecjet karakteristike, foto e video plot në rrjete sociale etje, Tea i përgjigjet:

“Çdo njëri e përjeton ndryshe kënaqësinë, ka njerëz që e përjetojnë në festa, në vende me shumë njerëz, ka njerëz që e përjetojnë kënaqësinë në vende të shkreta, në shkretëtire pra atë quajnë qetësi, relaks. Instagrami është bërë pjesë e të gjithëve ne, të famshëm apo jo, të gjithë postojmë në rrjetet tona”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!