Ballina Magazina Tea dhe Antonela habisin me deklarata e tyre: Ikëm nga plazhi sepse...(VIDEO)

Tea dhe Antonela habisin me deklarata e tyre: Ikëm nga plazhi sepse…(VIDEO)

“Në plazh për tu dukur” ishte tema këtë javë në diskutimeve në “E Diell” në rubrikën e Edi Manushit, ku nuk mungoi Tea e cila bashkë me Antonelen pohuan se në plazh shkojmë për rreze dielli dhe jo për tu dukur.

Madje vajzat qenkan bezdísur nga njerëzit që i ka dhënë të njohur, pasi nuk duhet mohuar fakti që aktualisht vajzat e ‘PërPuthen’ janë personazhet me VIP momentalisht.

“Mundohem të rri larg vendeve me shumë njerëz” pohon Tea, duket që kësaj të fundit i shijon qetësia dhe jo fakti i të qenarit në qendër të vëmendjes.

Video që çmendi rrjetin! Tea dhe Antonela shfaqen të dehura - GazetaBlic

“Para një jave ishim në Sarandë, bashkë me Tean dhe kishte aq shumë njerëz, dhe duke qenë se ne të gjithë na njohin, u çuam dhe ikëm një vend ma të qetë, në Vlorë apo jo?”, u shpreh Antonela.

E pyetur nga Manushi se çfarë mendon për njerëzit të cilët shkojnë në plazh për tu dukur, pra bëjnë ato ecjet karakteristike, foto e video plot në rrjete sociale etje, Tea i përgjigjet:

“Çdo njëri e përjeton ndryshe kënaqësinë, ka njerëz që e përjetojnë në festa, në vende me shumë njerëz, ka njerëz që e përjetojnë kënaqësinë në vende të shkreta, në shkretëtire pra atë quajnë qetësi, relaks. Instagrami është bërë pjesë e të gjithëve ne, të famshëm apo jo, të gjithë postojmë në rrjetet tona”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!