Mes Stela Nikollit dhe Armando Abazit plasi një debàt i àshpër gjatë puntatës së djeshme në “Për’puthen 40+”.

Armando e akùzoi publikisht Stelën se ka kryer marrëdhënie intime me një nga konkurrentët e tjerë në program dhe e cilësoi si një shembull të keq të shoqërisë.

Ndërkohë, këto fjalë të rénda, Stela nuk i ka duruar dot shumë gjatë dhe zgjodhi të largohej nga studioja.perputhen 40 - TiranaNews

Armandi  i fundit i tha publikisht “Ti më ke kërkuar séks mua”, duke nxéhur situatën në studio.

Stela u rikthye dje në program. E përlòtur, ajo tha se është larguar nga studioja sepse ka menduar për të bijën.

“Familja ime duke më njohur që jam ai tipi që emocionohem shumë më thanë që bëre gjënë më të mirë që u largove”, tha ajo.

 

“Unë gocën jam munduar ta largoj nga televizori që të mos e shikojë emisionin tim”.

Nuk dua që ajo të më shikojë me lòt, të mërzítur sepse unë kam kaluar një periudhë shumë të vështirë.

Ndihesha me të vërtetë shumë e trýsnuar këtu, prandaj preferova të largohem para se të kisha një reagim të tillë.

Vetëm për gocën kam menduar në ato momente”, u shpreh Stela.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!