Ballina Magazina Çmenduri në 'PërPuthen+40', Stela i kërkon makinë të re Çimit (VIDEO)

Çmenduri në ‘PërPuthen+40’, Stela i kërkon makinë të re Çimit (VIDEO)

Javën e kaluar Stela dhe Cimi u deklaruan për njëri tjetrin dhe kjo solli në studio emocíone te forta, për disa pozitivë e për disa negative.

Bëhet fjalë për Linditën, e cila u léndua shumë kur Çimi u deklarua për Stelën, madje kujtojmë se gjatë kërcimit të çiftit Lindita nuk i mbajti dot lòtët.

Po Çimi nuk u ndal aty. Pavarësisht se ishte deklaruar me Stelën, ditën që Lindita kishte takimin me Luanin, Çimi telefonon Linditën.

Ky i fundit kishte debatuar ashpër me Stelen dhe siç duket mundohet të gjejë ngushéllim tek Lindita, por me pretekstin se do e këshillonte që në takim me Luanin të sillej mirë.

Kjo gjë nuk u prit mirë nga Lindita e rrëfue këtë ndodhi LIVE në studio por nuk u ndal me kaq dhe iu kthye edhe Steles.

Stela, e cila po i dilte në mbrojtje Çimit, u mbërthýe nga deklarata e Linditës karshi saj. Lindita i kërkoi Stelës të pohonte atë që kishte thënë në parking para pak netësh.

Kjo e fundit për tu shmangur thotë se nuk e kujtonte çfarë mund të kishte thënë dhe Lindita ia freskon memorie duke i thënë se ti tregon anën material aty ku i kërkon Çimit…

Dhe Stela për ta mbyllur sa më ëmbël dhe pa u ndjere kjo pjesë i thotë: Po normale, i thashë që makinës sime i është príshur drita dhe do marr një makinë të re.

No description available.

Po Lindita nuk lejon që kjo të kalojë pa u bërë publikë “kjo nuk është e vërtete, Çimo çfarë makine do kem unë? Me demek po bën lojëra, po këto s’na shkojnë neve, ne jemi mbi 40 vjeç, s’jemi fëmijë…

Stela e merr me shumë qetësi dhe sportivitet dhe e tejkalon këtë temë pak me ndihmën e Borës, moderatorës së emisionit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!