Ballina Uncategorised Spartak Ngjela ngàcmon me stil Alesia Bamin, nis ti flasë për...erotíkën! (VIDEO)

Spartak Ngjela ngàcmon me stil Alesia Bamin, nis ti flasë për…erotíkën! (VIDEO)

‘Top Arena’ është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2020.

Të ftuar special, moviola, anàlizë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojëra të shumta, si edhe dinamikat në “Trotuarin e Natës” do të jenë pjesë e mbrëmjes suaj.

Spartak Ngjela, ishte një ndër të ftuarit e kësaj nate në Top Arena. Avokati Ngjela është një ndër figurat më të njohura politike, i pranishëm gjithmonë në media për komentet e tij pikante.No description available.

Ngjela, u prezantua nga moderatorja e emisionit Alesia Bami, ku sapo i përmend emrin, avokati Ngjela i thotë “ri-mirëmbrëma, u pamë përsëri”.

Ky detaj i tërheq vëmendje Manushit, autorit dhe moderatorit të Top Arena, i cili e pyet se ku ishin parë por harron se pranë tyre ka qenë edhe vetë ai.

Ata janë parë në regjistrimet e programit “e Diell” në rubrikën në “Trotuarin e Natës” dhe Manushi si e si për ta bërë të flasë më në detaje avokatin e pyet edhe për temën. “Po bisedonim për eròtikën…”,tha Spartak Ngjela.No description available.

E çfarë mund të flasi avokati për eròtikën, pasi gjithmonë jemi mësuar ta shohim nga një këndvështrim tjetër, më serioz me tema politike dhe jo eròtike.

Edhe pse në librat e fundit avokati flet gjithnjë e më shumë për femrat. Më saktë për gruan dhe jo për vajzërinë.

Sipas Ngjelës, “femra shqiptare është më e bukura në botë dhe unë jam prova për këtë. Sot po të hapësh ‘Google’ ‘princesha Fevzia është femra më e bukur e të gjitha kohërave, e ka shpallur Hollyëood para disa vitesh, është princesha e oborrit të Egjiptit dhe e deklaron vetë se është shqiptare.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!