Top Arena është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2020.

Përgjatë një muaji ky program do të jetë shoqëruesi juaj në këtë maratonë sportive të futbollit europian.

Të ftuar special, moviola, anàlizë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojra të shumta, si edhe dinamikat në “Trotuarin e Natës” do të jenë pjesë e mbrëmjes suaj.

No description available.

I ftuar në ‘Top Arena’, Avokati i njohur shqiptar Spartak Ngjela vendoset para Antonelës e cila shpesh ndal emisioni për të pyetur të ftuarit në studio me pyetjet e bëra nga publiku.

Antonela :- “avokat, nga lidh kjo dashuria për Anglinë, mos vallë pëlqeni monarkinë apo si se nuk e shpjegoj dot?”

“kjo nuk ka lidhje me shtetin, më vjen shumë keq, ka të bëjë me sistemin, ajo që the ti monarkia është sistem i ekuilibrit, për ta. Edhe këta kanë sistem në lojë. Kur nuk iu funksionon sistemi i mund edhe një ekip elementar”, tha Ngjela.

No description available.

Antonela nuk njeh kufij dhe i drejton një pyetje Ngjelës më të cilin ai do acàrohet tej mase.

“Avokat, dikur ti ke thënë, nuk ka rëndësi me kë flini por me kë zgjoheni, si tia bëjmë që ti bashkojmë të dyja bashkë, cfarë këshille na jep?”

Spartak Ngjela: Më vjen shumë keq, se po të ishe burrë do të përgjigjesha, këtë e dini vetëm ju…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!