Ballina Magazina Çfarë po ndodh? Sindi i kërkon ndjesë publike Melises pas debàtit (FOTO)

Çfarë po ndodh? Sindi i kërkon ndjesë publike Melises pas debàtit (FOTO)

Para pak ditësh, Sindi ishte e ftuar në emisionin “Abc e Padites”, ku foli edhe për personazhet që dolën si këngëtarë pas pjesëmarrës në “Për’Puthen”.

Sindi u shpreh e bindur se nëse ata nuk do të kishin qenë pjesë e programit të famshëm nuk do të kishin marrë as 1 mijë klikime.

Ndërsa kur u pyet se kujt do t’i kërkonte mes Melisës, Anës dhe Mevlanit që të mos këndonte më, Sindi u përgjigj:

“Të treve. Është e tmerrshme”.

Melisa nuk e ka pritur mirë këtë deklaratë dhe ka reàguar përmes një videoje të gjatë të postuar në Instastory.

Ajo shton se është shumë krenare me arritjet e saj aktuale në muzikë, por ndërkohë Sindi nuk po bën asgjë me jetën e saj.

Ajo thotë se Sindi ka shumë talent në violinë dhe me lutje i kërkon që të fokusohet tek vetja dhe jo tek të tjerët.

Ndërkohë është Sindi, ajo e cila pak orë më parë ka kërkuar ndjesë publike Melises dhe kujtdo që është prékur nga deklara e saj.

“Gjërat shkojnë gjithmonë në ekstrem kur bëhet fjalë për ëndrrat tona. Megjithatë kërkoj ndjesë mqs të kam shqetësuar ty apo dikë tjetër! Të uroj gjithë të mirat!”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!