Ballina Magazina Sindi dhe Blerimi bëhen bashkë dhe thùmbojnë keq Arjan Konomin (FOTO)

Sindi dhe Blerimi bëhen bashkë dhe thùmbojnë keq Arjan Konomin (FOTO)

Sindi dhe Blerimi patën disa takime me njëri-tjetrin në “Për’Puthen”.

Por këto takime nuk mjaftuan që ata të krijonin një çift bashkë dhe në fakt ata nuk shfaqën shumë afrimitet me njëri-tjetrin.

Kjo dyshe nuk u pëlqye as nga opinionisti Arjan Konomi, i cili njërin prej takimeve e cilësoi si “lluku lluku babashta”.

Sipas Arjanit nga ana e të dyve nuk kishte asnjë lloj interesi, madje ai sùlmoi Blerimin duke i thënë se shfàqej si i interesuar për Sindin vetëm kur hapeshin kamerat.

Mirëpo duket se pas përfundimit të “Për’Puthen”, Sindi dhe Blerimi janë afruar më shumë me njëri-tjetrin.

Ata janë parë shpesh bashkë dhe madje Sindi shprehu hapur dëshirën për takime të tjera me Blerimin disa ditë më parë. Një çift i ri? Sindi dhe Blerimi me deklarata të papritura për njëri-tjetrin - Ballkani.info

Ajo postoi në Instagram një foto me Blerimin dhe përkrah shkroi:

“Na duheshin edhe disa takime të tjera”. “Sigurisht o diamant që bën dritë”, iu përgjig Blerimi.

Edhe mbrëmjen e sotme ata të dy kanë dalë bashkë me Princin për të darkuar. Sindi ka publikuar sërish një video të Blerimit ku ai shihet duket folur në celular.Blerimi habit me deklaratën për Sindin/ Ajo është një diamant i vogël, vlen shumë

“Shumë i zénë je Blerim”, shkruan ajo.

Blerimi e ka ripostuar videon dhe me këtë rast ka thùmbuar Arjan Konomin.

“Jo unë interesin për ty zemër e kam vetëm me kamera hapur siç thoshte Arjan Konomi dikur hahaha”, ia ka kthyer Blerimi Sindit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!