Ballina Magazina Pòzoi si nuse në vendin e tij, Sindi në Maqedoni për Blerimin?...

Pòzoi si nuse në vendin e tij, Sindi në Maqedoni për Blerimin? (FOTO)

Sindi Loci ishte violinstja e talentuar e cila u bë e famshme me pjesëmarrjen e saj në emisionin e dashurisë, “Për’Puthen”.

Ajo që në hyrjen e saj tràzoi shumë ujëra dhe shkaktoi shumë diskutime në studio dhe në publik.

Në emision Sindi pati shumë takime më çunat ku në fund u deklarua për bukuroshin turk, Muratin.Krijohet çifti jashtë “Për'puthen”, Sindi dhe Blerimi kapen bashkë

Murati u tërhoq nga pëlqimi për Sindin duke dalë çift nga emisioni me konkurrenten provokuese, Olën.

Pas daljes nga emisioni, Sindi duket se ka nisur një ‘pëlqim’ në distancë me ish-konkurrentin nga Maqedonia, Blerim Dautin.

Ato kanë postuar shumë ‘InstaStory’ në rrjetet e tyre sociale duke ‘ngàcmuar’ njeri-tjetrin.
Mediat rozë alùdojnë midis një romance midis Sindit dhe Blerimit.Dy ish-konkurrentët e “Për'Puthen” i shprehin pëlqimin njëri-tjetrit???… – Lajme 24 ORË

Ajo çfarë ka bërë fansat që të mendojnë se çifti po frekuentohet bashkë është veprimi i fundit i Sindit.

Ajo ka qenë në qytetin e Strugës duke bërë një set fotosh me fustane nusërie. Të gjithë e dinë që Struga nuk është shumë larg nga Tetova e Blerimit.

Edhe pse ato nuk kanë postuar foto bashk ‘mund’ edhe të jenë takuar me njëri-tjetrin.No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!