Ballina Magazina Shqipja në versionin 'djall' që nuk e keni parë asnjëherë (VIDEO)

Shqipja në versionin ‘djall’ që nuk e keni parë asnjëherë (VIDEO)

Një dite përpara turit të radhës, Shqipja bën veprimin e radhës dhe tmérron personat afër saj.

Shqipja është nen shoqërinë e Erjola Docit, kur për një moment ndalon dhe shpérthén me një kërcim “me demonët” siç thotë edhe vetë Erjola.

Kjo e fundit po i bën video dhe e shpërndan atë ne rrjete sociale duke i bere tag keshtu edhe vete.Fajin e ka Ana”/ Shqipja 'flirton' me Fationin: Është aq i mirë… - NTV

Shqipes me mbishkrimin ” Ashtu siç nuk e keni pare kurrë, ekskluzivisht për ju me demonët e saj.”

Shqipja njihet për natyrën e saj ngacmuese, çapkëne dhe lozonjare, ajo është gjithmonë shume entuziaste dhe pércjell enérgji ngado qe është.

Kujtojmë se Shqipe Hysenaj mori fame fale programit, reality show “PërPuthën”.Acarohet Shqipja: “Mos fol për babin tim” ”“E Diell”, 02 Maj 2021 - YouTube

Shqipja ishte nder te parat qe u përjashtùa nga programi dhe nuk u rikthye me ne atë studio por kjo s’do te thotë nuk iu kthye me televizionit.

Ajo shfaqet përsëri mjaft e angazhuar me “Përputhen Tour” apo “Ne Trotuar”. Pra siç duket Shqipja ka lëshuar rrënje në Top Channel dhe vështirë se do lëvizi nga aty për një kohë të gjate.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!