Ballina Magazina Shokon Antonela: Vëllaim im më ka përdorur për...(VIDEO)

Shokon Antonela: Vëllaim im më ka përdorur për…(VIDEO)

Antonela, ish-konkurentja 25-vjecare e Për’Puthen, tashme ka lidhur kontratë me Top Channel dhe më konkretisht me programin e njohur “Trotuar” dhe ‘Top Arena’.

Në rubrikën e ‘Trotuar’ po flitej për temën “pushimet single apo çift” dhe ajo që ngjalli debàte të shumta ishte pohimi i Antoneles me eksperiencat e saj në Itali.

Në një moment diskutimi me Shqipen, Antonela i ndalon fjalën kësaj të fundit dhe fillon të shpjegojë se si vellai i tij e ka “pérdorur” atë dhe motrën e saj për të kàpur” femra në Milano.

No description available.

Antonela, siç tashmë e dimë, ka kaluar një pjesë të jetës së saj në Itali, bashkë me familje dhe më pas është pranuar në ‘Për’Puthen’ ku edhe tashmë është pjesë e ekranit.

“Ka meshkuj që janë çift pastaj mund të themi që janë më të spikatur nga femrat. Do ju jap një shembull…Vëllai im i madh, më ka përdor mu dhe motrën time që jemi super yje, të dalim n’Milano se do zë femra…dhe femrat pas tij, ja, ky paska lekë thonë, se meqenëse këto dyja janë të mbajtura, na shohin ne…”

“Gruaja/burri ideal është gruaja/burri tjetrit” mbyll debàtin, partneri në skénë i Manushit, Ervin Kurti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!