Ballina Magazina Sarës së 'PërPuthen' i propòzojnë për martesë?! (FOTO)

Sarës së ‘PërPuthen’ i propòzojnë për martesë?! (FOTO)

Sara Malaj, bukuroshja bjonde doli nga programi cift me Atdheun, një lidhje kjo që nuk zgjati shumë pas mbarimit të emisionit.

Edhe pse kohët e fundit “Përputhen On Tour” duket sikur e ka bashkuar përsëri dyshen në fjalë.

Qarkullojnë foto e video nëpër rrjete sociale të Atdheut e Sarës bashkë nëpër klube nate apo nëpër qytete të ndryshme bashkë me stafin e PërPuthen, madje here herë duke u përqafuar.

Nuk dihet ende në qoftë se këto veprime po bëhen që dy protagonistët të vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes për ndjékësit e fansat e tyre dhe jo vetem, kryesore për to është edhe ti tërhéqin vëmendje portaleve apo media rozë,

Një unazë me gurë në formë zemre është postuar në profilin e kësaj të fundit dhe mbi të shkruan “Yes or No”.

Me sa duket Sara ka marrë një propòzim për martesë, por edhe nuk kemi zbùluar ndonjë detaj më shumë se kush është fatlumi që do ketë në krah bukuroshen bionde Sara Malaj.

Nuk kemi ende një konfirmim nëse ai që ka bërë propòzimin është pikërisht Atdheu, pasi shpesh herë flitet se dyshja simpatike nuk janë ndarë asnjëherë dhe cdo veprim e kanë bërë për të tërhequr vëmëndje . Është shtatzënë me Atdhe Xharavinë? Historia e jetës së Sarah Malajt jashtë  “Përputhen”, nga rap-i te lidhja problematike

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!