Atdheu dhe Sara i kanë dhënë fund lídhjes së tyre pas disa javë që shfaqeshin të lumtur në praninë e njëri-tjetrit.

Pas konfirmimit të ndàrjes nga ana e Atdheut dhe postimeve ku përfshin edhe Andin, erdhi edhe reàgimi i Sarës.

Në një postim në Instastory Atdheu shkruante se ai dhe Sara nuk janë më bashkë dhe flet për dikë të cilin dikur e quante vëlla e sipas tij ia ka punuar pas shpine.No description available.

Menjëherë kanë nisur dyshimet se bëhet fjalë për Andin, pasi ai dhe Atdheu e quanin veten vëllezër dhe për më tepër pas ndàrjes nga Sara, Andi e Atdheu nuk ndiqen më në rrjete sociale.

Kjo u konfirmua pasi Atdheu vazhdoi thùmbat në drejtim të Andit, e duke mos përmendur më Sarën.

Kjo e fundit ka zgjedhur që të reàgojë në rrjete sociale përmes një video që thotë shumë.

Gjersa voziste dëgjohej në sfond kënga e re e Taynas dhe ish-konkurrentja e ‘’Për’puthen’’ këndonte vargjet: ‘

’ Bohet shumë vonë ti harrom, ti harrom, S’dite me m’rujt tash larg jom’’ duke iu drejtuar padyshim Atdheut dhe lídhjes, e cila si duket ka marrë fund vërtetë.

Kujtojmë se e vetmja lídhje momentalisht që po funksionon nga programi është Melisa dhe Andi, të cilët u bënë bashkë pas daljes edhe pse brenda kishin reàlizuar takime me persona të tjerë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!