Ballina Magazina Sara kujton me mall babain e saj të ndjerë Dritan Hoxha (FOTO)

Sara kujton me mall babain e saj të ndjerë Dritan Hoxha (FOTO)

Sot trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është bërë nostalgjike për babain e saj të tjerë, Tanin e ‘Topit’.

Ai është ndarë tragjikisht nga jeta në maj të vitit 2008 dhe ka lënë një boshllëk të madh në familjen e tij.

Në rrjete sociale nuk mungojnë herë pas here dedikimet e fëmijëve të tij, të cilët tregojnë se e kanë në zemrën e mendjen e tyre çdo ditë. 11 vite, veçse karrige bosh"/ Sara, fjalë zemre për Dritan Hoxhën - Gazeta  Mapo

Sot, Sara ka ndarë në llogarinë e saj një foto shumë të vjetër e të veçantë me të atin, teksa e ka shoqëruar postimin vetëm me një zemër.

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të tërhequr nga jeta publike. Ledioni nuk është fare aktiv në rrjete sociale, ndërsa Sara shfaqet më rrallë.

Angazhimet personale dhe profesionale sigurisht që i mbajnë larg të tilla impenjimeve, ndaj nuk i shohim shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit apo të djemve të tyre.No description available.

Me rastin e 1 qershorit, Sara Hoxha ka bërë një përjashtim dhe ka publikuar një video shumë të ëmbël me dy djemtë e saj, London dhe Roman.

Të dy ata shihen në video duke i dhuruar mami Sarës puthje dhe nxitojnë se cili prej tyre do e përkëdhelë më parë.

Këtë moment kaq të ëmbël Sara nuk ka ngùrrùar ta ndajë me të gjithë ndjékësit, teksa ne na bíe në sy se të dy djemtë, sidomos Roman, janë rritur shumë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!