Ballina Magazina Sara e PërPuthen habit me deklaratën e saj: Jam single, nuk kam...

Sara e PërPuthen habit me deklaratën e saj: Jam single, nuk kam qenë kurrë…(VIDEO)

E ftuar në ‘Top Arena’, Sara Malaj habit me deklaratë e saja në lidhje me temën e daljes çift nga programi me Atdheun.

Sara, përballë Antonelës, në këndin e Antonelës, e cila më shumë po duket si një takim 4-minutësh mes konkurentëve të PërPuthen.

Antonela qéllon që në pyetjen e parë, duke dashur të dijë statusin e Sarës nga ku kjo e fundit pohon të mos ketë qenë asnjëherë e lídhur gjatë kësaj kohe, ka qënë në një njohje por jo e lídhur.No description available.

Kujtojmë se Sara, doli çift nga programi me Atdheun, djaloshin nga Kosova, lídhje e cila nuk zgjati shumë për mospërputhje karakteresh.

Madje sipas Sares, Atdheu kishte pëlqim për brunet më shumë sesa për biondet. E në fakt bionde është Sara dhe intervistuesja e saj Antonela.

Sara flet për pëlqimet e saja në program dhe marrëdhëniet që ruan me to pas daljes nga programi, ku me disa nuk flet fare, me disa thjesht takohen në rrugë dhe i përshëndet.No description available.

Ajo rrëfen se vajza ë cila është zhgénjyer më shumë në program, është vetë Sara, jo se është pénduar për veprimet e bëra por sipas saj “çdo gjë ndodh për një arsye, e ndoshta në situate të caktuara ishte dashur të veproja pak ndryshe.”

Mësimi më i madh që kam nxjérrë nga programi sipas Sarës është “mos i beso askujt”.

E në fund të intervistës Sara nuk ka një mesazh për ndjékësit e saj dhe për mbarë publikun por thjesht i përshëndet dhe i puth për së largu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!